home
kosmeticky laser

Laserová epilace

Jak laser funguje

Laserový paprsek selektivně zacílí na tmavý chloupek a tepelnou energií, kterou laser vydá, zničí chloupek včetně vlasové cibulky. Takto ošetřená vlasová cibulka je defi nitivně odstraněna. Jelikož na povrchu lidského těla je v aktivní fázi asi 15-25 % chloupků, je nutné absolvovat 4-8 procedur, abychom odstranili všechny vlasové cibulky, ze kterých chloupky rostou. Po ošetření chloupky nerostou 4 – 6 týdnů a poté doroste již méně chloupků, které jsou slabší než chloupky původní. Postupně se prodlužují intervaly mezi jednotlivými ošetřeními. Druhé ošetření se doporučuje zhruba 6 týdnů po první proceduře.

Laser CANDELA GENTLELASE, který používáme k epilaci, je výkonný laser přímo vyvinutý pro tento účel. Vlnová délka laserového paprsku je 755nm a je blízká barvivu, které chloupky obsahují. Dynamické chlazení chránící kůži pak činí tento přístroj zcela unikátní a tak se stal tento typ laseru nejrozšířenějším přístrojem používaným na epilaci po celé planetě. Najdete jej ve všech moderních kosmetických salonech, které epilace nabízejí. Zdravotní nezávadnost a účinnost epilace potvrdil i úřad pro kontrolu FDA v USA a vystavil certifi kát. Laserové paprsky ničí vlasové cibulky a tím dochází k trvalé redukci ochlupení.

Proč epilovat laserem CANDELA GentleLase

 • rychlé
 • efektivní
 • klinicky ověřené - certifi kace FDA
 • pro ženy i muže
 • světová špička v oboru
 • úspora času – odpadne každodenní holení či používání depilač-ních krémů
 • zdravotní výhoda – odpadne problém se zarůstajícími chloupky

Před ošetřením

Chloupky se nesmí 2 týdny před ošetřením vytrhávat, lze je pouze holit nebo stříhat. Přibližně 10 dnů před výkonem doporučujeme vybrané partie oholit tak, aby chloupky v den ošetření byly asi 2–3 mm nad kůži. Nevhodné je před výkonem slunění nebo návštěva solária. Čím světlejší kůže a tmavší chloupky, tím lze dosáhnout lepšího výsledku laserové epilace.

Po ošetření

Kůže může být po osvitu laserem začervenalá a ošetřujeme jí obdobně jako po větší expozici sluncem. Doporučujeme zklidňující krémy, eventuelně při větší reakci na expozici přikládáme chladné obklady. Přestože nejsou běžně žádné komplikace, nelze po aplikaci laseru vyloučit drobné, rychle se hojící puchýřky, případně zesvětlení kůže v místě osvitu. Doporučujeme 14 dni po zákroku chránit před sluncem a nenavštěvovat solária, případně používat krémy s vysokými faktory SPF 50.

Laser nebo IPL?

Základní rozdíl je ve vlastnosti paprsku. Zatímco laserový paprsek je selektivní, vlnová délka je v našem případě 755nm. IPL světlo nemá selekci vlny a působí v celém spektru. Ve výsledku to pak znamená velikou tepelnou zátěž kůže i nadměrnou expozici UV paprskům s nízkým až žádným epilačním účinkem. Otázkou je pak proč se vůbec tato metoda rozšířila. Snad jen proto, že přístroje IPL jsou mnohonásobně levnější.

Laser nebo elektrická jehla?

Elektrická jehla je vhodná pro světlé nebo šedivé chloupky, tedy tam kde není vhodný laser. Možnost vzniku jizevnaté kůže je vždy vysoká. Pro tmavé chloupky volte laserovou epilaci.

Jaká je trvanlivost epilace?

Oproti dříve používaným metodám přináší epilace kvalitním laserem dlouhodobé až trvalé odstranění ochlupení. Proto se také laserové depilaci často přezdívá „trvalá depilace laserem“. Další informace Vám sdělíme v naší ordinaci.


Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze je špičkový moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům, vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí).

Abychom Vám poskytli maximální efekt pro Vaši pleť, kombinujeme ošetření dimantovou mikrodermabrazí s laserovou maskou, díky které je pleť okamžitě krásně vypnutá. Laser stimuluje kolagenová vlákna, pleť vypadá mladší. Na závěr budeme pleť hýčkat ruční masáží a aplikací speciálního vitamínového séra a správného výživného krému.

Cena ošetření je 990 Kč.

Využití

 • vyhlazení jemných vrásek
 • vylepšení vzhledu až odstranění jizviček po akné
 • hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů
 • snížení produkce kožního mazu u mastné pleti
 • zlepšení prokrvení
 • odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barev-né sjednocení pleti
 • rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí)

Výhody

 • žádné vedlejší nežádoucí účinky
 • efektivní metoda pro všechny typy pleti
 • účinná a naprosto bezpečná metoda
 • jemná a šetrná metoda
 • dodá pleti celkově zdravý a svěží vzhled
 • velmi vhodné pro pleť citlivou na chemické přípravky
 • výsledky viditelné po jediném ošetření
 • komplexní program pro rejuvenaci pleti
 • nezpůsobuje žádná výrazná omezení po ošetření

Viditelná proměna

Výsledky dosažené touto metodou jsou na první pohled výrazné hned i po jediném ošetření. Odcházíte krásnější se svěží, mladě a zdravě vypadající pletí. Počet ošetření záleží na celkovém stavu pleti, jejím biologickém stáří a kombinaci s jinými metodami, doporučuje se nejlépe 3–6 sezení v intervalu 1x za čtrnáct dnů až 1x za měsíc. Po aplikaci je vhodné se chránit před slunečním zářením.


Léčba akné

Laser je vhodný také k léčbě akné. Ošetření je rychlé a bezbolestné, je potřeba několikrát opakovat ošetření. Laserový paprsek působí léčivým účinkem na mazové žlázky. Omezuje se jejich činnost, takže se nezvětšují a nezanítí se. Lze tak dosáhnout dlouhodobě výrazného zlepšení projevů akné ve všech jeho fázích.

Již po prvním ošetření je viditelný úbytek projevů akné. Přijďte se poradit, zda je pro vás léčba laserem vhodná. Konzultace je bezplatná.

Cena ošetření je 650 Kč.

 


Aktuální ceník epilace

Část tělaI. ošetřeníII. a další ošetření
Horní ret 750 Kč 500 Kč
Brada 800 Kč 600 Kč
Podpaží 1 500 Kč 1 200 Kč
Bikini 1 700 Kč 1 200 Kč
Intimní oblast 3 500 Kč 2 200 Kč
Stehna 7 000 Kč 4 500 Kč

Část tělaI. ošetřeníII. a další ošetření
Lýtka 4 500 Kč 3 500 Kč
Hrudník 4 500 Kč 3 000 Kč
Břicho 4 000 Kč 3 000 Kč
Záda 9 000 Kč 5 000 Kč
Tváře 1 500 Kč 1 000 Kč
Horní končetiny celé 6 000 Kč 4 000 Kč

Část tělaI. ošetřeníII. a další ošetření
Předloktí 3 000 Kč 2 000 Kč
Ramena 2 000 Kč 1 500 Kč
Podbřišek 1 500 Kč 1 000 Kč
Okolí bradavek 1 000 Kč 500 Kč


KontaktMUDr. Michal Trmal
Blatenská 139, Chomutov

Objednávky:
tel.: 721 662 457

Email:
michal.trmal@seznam.cz

© 2014 All rights reserved
webdesign: 4heads, www.4heads.cz